العربیة English

دفتر فروش مرکزی:   66089585 (021)      09120211695

کارخانه:   66802885 (021)      09126000676 عابدی

تلویزیون شهری ، قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری به مدل ویژه ای از نمایشگرهای ال ای دی گفته می شود که توانایی پخش عکس و فیلم را دارند (16 میلیون رنگ)

به این نوع نمایشگرها در اصطلاح، فول کالر گفته می شود. به دلیل اینکه این نمایشگرها اغلب در محیط باز و بدون سقف بکار برده می شود، به منظور تولید آن از ماژول ها و کابینت هایی بهره مند می شوند که در مقابل آب و ضربه به طور کامل محافظت شده و در مقابل نور خورشید آفتابدید باشند. رزولوشن (تراکم) تلویزیون های شهری با یکدیگر متفاوت می باشد و بر اساس اندازه و ارتفاع مکان قرارگیری انتخاب می شوند.

 

تلویزیون شهری  تلویزیون شهری پارسه

 

تعدادی از عملکردهای نمایشگرهای شهری (تلویزیون غول پیکر شهری)

1- تبلیغات محیطی: به دلیل اینکه در حال حاضر ما در دوره دیجیتال قرار داریم به همین دلیل تبلیغات هم باید دیجیتالی باشد. بر اساس آمار، 30% دارندگان تلفن های هوشمند پس از مشاهده تبلیغات ویدئویی شهری جذاب، به طور آنلاین شروع به جستجوی محصول تبلیغ شده می کنند.

قرار گرفتن بیلبوردهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری در بزرگراه ها و معابر، روش تبلیغاتی متداولی در اکثر شهرهای بزرگ دنیا می باشد. تبلیغات محیطی روی ساختمان ها، مدل های گوناگون نورپردازی ها، آگهی های تصویری و نوشتاری در بزرگراه ها و معابر قسمتی از زیبایی های شهری به حساب می آید. در حال حاضر تلویزیون های عظیم شهری سریعا در تبلیغات شهری در دنیا مورد قبول واقع شده اند و علت آن اثرگذاری با سرعت زیاد بر مخاطبان می باشد.

تجارب سایر کشورها: امروزه تداد افراد کمی هستند که مي توانند اثر مستقيم تابلوهای روان یا تلویزیون غول پیکر شهری را در فروش محصولات خود نفی کند.

تعدادی تحقیق در اروپا به منظور بررسی و سنجیدن اثر تابلوهای روان صورت گرفته است. اين تحقیقات بر این اساس صورت گرفته كه چه مقدار از افزایش میزان فروش‌ به دلیل استفاده از تبليغات برای محصولات و خدمات بر روی این گونه تابلوها بوده است. نتیجه یک تحقيق كه بر روی يك شبكه تبليغات تلويزيوني در فروشگاه ASDA انجام شد (شعبه سوپرماركت وال مارت انگليس) نشان می داد كه دو فروشگاه كه از اين شبكه تبليغي استفاده کرده بودند، میزان فروش آنها يازده درصد بیشتر شده بود.
تحقیقات ديگری هم در اين زمینه صورت گرفته است. در سال 2004 نتيجه يک تحقيق در يک فروشگاه انگليس مشخص کرد كه محصولات ویژه ای حتي تا 45 درصد فروش آنها افزایش یافته است. 
یک تحقيق ديگر هم در سال 2005-2004 در 182 فروشگاه COMPUSA صورت گرفت که مشخص کرد ميانگين فروش كالاهایی که تبلیغ شده بودند 29 درصد افزايش یافته است.
كارشناسان اين صنعت اعتفاد دارند که بالارفتن میزان فروش‌ در موقعيت‌های گوناگون با یکدیگر متفاوت است ولی حداقل ميانگين 10 الی 20 درصد است.

تبلیغات محیطی تلویزیون شهری

2- اطلاع رسانی پیام های اضطراری : در زمانهای اضطراری، تلویزیون های شهری به عنوان عامل بااهمیتی در اطلاع رسانی همگانی در ارتباط با وقایع جاری یا اضطراری ایفا می کنند. برای مثال در رخ دادن حادثه برج های دوقلوی نیویورک، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در کل کشور به تلویزیون های بزرگ خیابانی به منظور پخش زنده تبدیل گردید. نمایشگرهای دیجیتال شهری موجب ایجاد رسانه اطلاعاتی مدرن و تازه در خیابان ها و میادین شهرها شند.

3- بکارگیری از آنها در برنامه های امنیت عمومی : برای نمونه در جولای 2012 اطلاعات موفقیت آمیزی زیادی در ارتباط با پیدا کردن یک نوجوان گم شده در انگلستان بعد از تنها یک روز عملیات به کمک  تلویزیون های شهری بدست آمد.

4- سایر کارکردها : پخش اخبار و رویدادهای روز ، برنامه های تلویزیونی ، کنسرت ها ، همایش ها ، سمینارها ، پیام های مناسبتی ، پیام های آموزشی و فرهنگی

 

 

خرید تلویزیون شهری  قیمت تلویزیون شهری

 تلویزیون شهری در ترافیک

 

 

 

 

مجوز قانونی نصب تلویزیون شهری

در کشور ما همانند سایر کشورهای دنیا به منظور نصب و قرار دادن تابلوها یا نشانگرهای تبلیغاتی و فرهنگی در مناطق شهری باید طبق قوانین شهرداری انجام گردد. براساس آیین نامه ساماندهی تبلیغات شهری ، تابلوها به دو گروه دسته بندی می شوند:

مجوز تلویزیون شهری تهران 

تابلوهای غیرتبلیغاتی

تابلوهایی که به منظور معرفی فعالیت های محیط ها است و سردرب آن مکان قرار می گیرند. در نتیجه طبق قانون، تابلوهای وکلا ، پزشکان ، سردفتران ، مکان های اداری ، آموزشی ، تجاری ، خدماتی ، تولیدی و موارد مشابه دیگر در این دسته قرار می گیرد. کلیه صاحبان مشاغل ذکر شده  به منظور نصب تابلو باید همراه با مدارک لازم، مجوز تابلو را دریافت نمایند.

تابلوهای تبلیغاتی

کلیه تابلوهایی که شامل موارد ذکر شده در بالا نمی باشد و به منظور تبلیغات عمومی بکار برده می شوند. تابلوهایی مثل بیلبوردهایی که در معابر شهری قرار گرفته ، تلویزیون های شهری که تبلیغات عمومی انجام می دهند و سایر موارد مشابه در این دسته قرار می گیرند. 

بر اساس قانون ساماندهی تبلیغات شهری، موسسات و شرکت ها و کانون های تبلیغاتی می توانند جواز نصب و بهره برداری تلویزیون شهری را به منظور تبلیغات عمومی دریافت کنند که شامل شرایط ذیل است:

  • مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مورد نظر
  • پیروی از ضوابط و مقررات عمومی شرکتها ، کانونها ، موسسات و مفاد کلی آیین نامه تبلیغات شهری
  • نداشتن بدهی به شهرداری
  • اخذ جواز نصب تلویزیون شهری از شهرداری

بعد از در نظر گرفتن شرایط، قدم اولیه دادن طرح و مدارک لازم به شهرداری می باشد. طرح ارائه شده از 3 قسمت جانمایی، اندازه و شرایط کلی سرمایه گذاری تشکیل شده است. پس از اتمام  مراحل نخست باید از سایر سازمان های مربوطه تأییدیه اخذ نمایید و پس از تصویب طرح، مزایده صورت می گیرد. در این مرحله هر شرکتی که پیشنهاد مناسب تری ارائه نماید، مزایده را برنده می شود. مرحله بعدی بستن قرارداد است که شرایط کلی با شهرداری و همچنین نحوه دادن پول به وسیله شرکت بهره بردار تعیین می گردد. در صورتی که قرارداد بسته شد، همکاری مجوز نصب و بهره برداری توسط شهرداری صادر می گردد و شرکت بهره بردار فعالیت نصب و تبلیغات خود را در چارچوب ضوابط انجام می دهد.

تاریخ بروزرسانی: 98/01/27

قابليتهای تلويزيون شهری تمام رنگی

تلویزیون های شهری تمام رنگی یا فول کالر Full Color چه قابلیت هایی دارند؟

ویژگی نمایشگرهای شهری

ویژگی ها و بررسی مزایای تلویزیونهای شهری

کاربردهای تلویزیون شهری

بحث در مورد کاربردها و مزایای انواع تلویزیون led

یک تلویزیون شهری حرفه ای باید چه آیتم های مهمی را دارا باشد؟

ضد آب باشد جهت آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون شهری  ، ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر  ، ...

رزولوشن تلویزیون شهری

تراکم تصویر با جمع پیکسل های عمودی و افقی معین می شوند و هرچه این تراکم تصویر بیشتر باشد، کیفیت افزایش می یابد.


 

نمونه کارهای تلویزیون شهری

برخی نمونه کار های انجام شده  تلویزیون LED توسط صنایع الکترونیک پارسه

 ساختار پیکسل های تلویزیون شهری ال ای دی

بررسی ساختار پیکسل ها در نمایشگرهای شهری

تاثیر تلويزيون های شهري اجاره ای در تشدید ترافیک

گاها در وقت های شلوغی شهر که خیابان ها مملو اتومبیل می باشند تلویزیون های رنتال ایندور ...

بالا رفتن اهمیت تلویزیون شهری در تهران

امروزه تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار پراهمیت می باشد زیرا تعداد صنایع تولیدی و تجاری افزایش یافته، دامنه فعالیت رقبا به هم نزدیک شده...
 

 

بانک کتاب

تماس با ما

کارخانه :   02166802885

دفترفروش : 02166089585

   09126000676 عابدی

   09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : تهران ، شادآباد ، خ 17 شهریور ، خیابان سفیدی پور(پرسی گاز)، پلاک 15

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه: