العربیة English

دفتر فروش مرکزی:   66089585 (021)      09120211695

کارخانه:   66802885 (021)      09126000676 عابدی

تلویزیون شهری ، قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری به نوع خاصی از نمایشگرهای ال ای دی اطلاق می گردد که قابلیت پخش عکس و فیلم را دارا می باشند (16 میلیون رنگ)

در اصطلاح به این نمایشگرها ، فول کالر گفته می شود. با توجه به اینکه این نمایشگرها عمدتا برای فضای بیرون استفاده می گردد ، برای ساخت آن از ماژول ها و کابینت هایی استفاده می شود که در برابر آب و ضربه کاملا محافظت شده و در برابر نور خورشید کاملا آفتابدید باشند . رزولوشن (تراکم) تلویزیون های شهری متفاوت بوده و بسته به سایز و ارتفاع محل نصب انتخاب می گردد.

 

تلویزیون شهری  تلویزیون شهری پارسه

 

برخی کارکردهای نمایشگرهای شهری (تلویزیون غول پیکر شهری)

1- تبلیغات محیطی: از آنجا که ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم تبلیغات نیز باید دیجیتالی باشد. طبق آمار 30% صاحبان تلفن های هوشمند بعد از دیدن تبلیغات ویدئویی شهری جالب ، به صورت آنلاین شروع به جستجوی محصول مورد تبلیغ می کنند.

نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری در بزرگراه ها و معابر، شیوه تبلیغاتی رایج در بیشتر شهرهای بزرگ دنیاست . تبلیغات محیطی روی ساختمان ها، انواع نورپردازی ها، آگهی های تصویری و نوشتاری در بزرگراه ها و معابر بخشی از زیبایی های شهری محسوب می شود. آنچه که سبب شده تلویزیون های غول پیکر شهری امروزه به سرعت در تبلیغات شهری در جهان پذیرفته شوند ، تاثیر گذاری سریع بر مخاطبان است .

تجارب کشورهای دیگر : اين روزها كمتر كسي مي تواند تاثير مستقيم تابلوهای روان یا تلویزیون غول پیکر شهری را در فروش محصولات خود انكار نمايد.

در اروپا چندين تحقیق براي ارزيابي تأثير تابلوهاي روان انجام شده است. اين پژوهش‌ها بر اساس این بوده است كه چه ميزان از افزايش فروش‌ها در نتيجه استفاده از تبليغات براي محصولات و خدمات بر روي چنين تابلوهايي بوده است. نتیجه يك تحقيق كه بر روي يك شبكه تبليغات تلويزيوني در فروشگاه ASDA صورت گرفت (شعبه سوپرماركت وال مارت انگليس) حاكي از اين بود كه دو فروشگاه كه از اين شبكه تبليغي استفاده مي‌‌كردند، يازده درصد افزايش فروش داشتند.
آزمون‌هاي ديگري هم در اين باره به عمل آمده است. در سال 2004 نتيجه يك تحقيق در يك فروشگاه انگليس نشان داد كه محصولات خاصي حتي تا 45 درصد افزايش فروش داشته‌اند.
تحقيق ديگري هم كه در سال 2005-2004 در 182 فروشگاه COMPUSA به عمل آمد که نشان داد ميانگين فروش كالاهاي مورد تبليغ 29 درصد افزايش داشته است.
كارشناسان اين صنعت معتقدند افزايش فروش‌ها در موقعيت‌هاي مختلف با هم فرق دارند اما حداقل ميانگين بين 10 تا 20 درصد می باشد.

تبلیغات محیطی تلویزیون شهری

2- اطلاع رسانی پیام های اضطراری : در مواقع اضطراری تلویزیون های شهری نقش مهمی در اطلاع رسانی عمومی در مورد رویدادهای جاری یا اضطراری به صورت فوری ایفا می کنند . به طور مثال در حادثه برج های دوقلوی نیویورک، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در سراسر کشور به تلویزیون های بزرگ خیابانی برای پخش زنده تبدیل شدند . نمایشگرهای دیجیتال شهری ، باعث خلق رسانه اطلاعاتی مدرن و جدید در خیابان ها و میادین شهرها شده اند .

3- استفاده در برنامه های امنیت عمومی : به طور مثال در جولای 2012 اطلاعات موفقیت آمیزی در مورد جستجو برای یک نوجوان گم شده در انگلستان پس از فقط یک روز عملیات با استفاده از تلویزیون های شهری بدست آمد .

4- سایر کارکردها : پخش اخبار و رویدادهای روز ، برنامه های تلویزیونی ، کنسرت ها ،همایش ها ، سمینارها ، پیام های مناسبتی ، پیام های آموزشی و فرهنگی

 

 

خرید تلویزیون شهری  قیمت تلویزیون شهری

 تلویزیون شهری در ترافیک

 

 

 

 

مجوز قانونی نصب تلویزیون شهری

در کشور ما مانند کلیه کشورهای دنیا نصب تابلوها یا نشانگرهای تبلیغاتی و فرهنگی در مناطق شهری بر اساس قوانین شهرداری ها صورت می گیرد. براساس آیین نامه ساماندهی تبلیغات شهری ، تابلوها به دو نوع تقسیم می شوند.

مجوز تلویزیون شهری تهران 

تابلوهای غیر تبلیغاتی

تابلوهایی که جهت معرفی فعالیت های اماکنی می باشد که سردرب آن مکان نصب می شود. بنابراین بر اساس قانون ، تابلوهای وکلا ، پزشکان ، سردفتران ، اماکن اداری ، آموزشی ، تجاری ، خدماتی ، تولیدی و سایر موارد مشابه در این گروه قرار می گیرد. تمامی صاحبان مشاغل نام برده جهت نصب تابلو می بایست با مدارک مورد نیاز، مجوز تابلو را دریافت کنند.

تابلوهای تبلیغاتی

تمامی تابلوهایی که شامل موارد فوق نبوده و برای تبلیغات عمومی استفاده می شوند. تابلوهایی مانند بیلبوردهایی که در معابر شهری نصب شده ، تلویزیون های شهری که تبلیغات عمومی انجام می دهند و دیگر موارد مشابه جزء این گروه هستند.

با توجه به قانون ساماندهی تبلیغات شهری، موسسات و شرکت ها و کانون های تبلیغاتی می توانند، مجوز نصب و بهره برداری تلویزیون شهری برای تبلیغات عمومی دریافت نمایند که دارای شرایط ذیل باشند.

  • مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مورد نظر
  • پیروی از ضوابط و مقررات عمومی شرکتها ، کانونها و موسسات و مفاد کلی آیین نامه تبلیغات شهری
  • نداشتن بدهی به شهرداری
  • دریافت مجوز نصب تلویزیون شهری از شهرداری

پس از در نظر گرفتن شرایط، قدم نخست ارائه طرح و مدارک مورد نیاز به شهرداری است. طرح ارائه شده از 3 بخش جانمایی، سایز، شرایط کلی سرمایه گذاری تشکیل می شود. بعد از پایان مراحل اولیه، باید از دیگر سازمان های مربوطه تأییدیه دریافت شود و بعد از تصویب طرح، مزایده انجام می شود. در این مرحله هر شرکتی که پیشنهاد بهتری ارائه دهد، برنده مزایده می شود. مرحله بعدی بستن قرارداد می باشد که شرایط کلی با شهرداری و همچنین روش پرداخت پول توسط شرکت بهره بردار معین می شود. اگر قرارداد بسته شد همکاری مجوز نصب و بهره برداری به وسیله شهرداری صادر می شود و شرکت بهره بردار فعالیت نصب و تبلیغاتی خود را در چارچوب ضوابط انجام دهد.

قابليتهای تلويزيون شهری تمام رنگی

تلویزیون های شهری تمام رنگی یا فول کالر Full Color چه قابلیت هایی دارند؟

ویژگی نمایشگرهای شهری

ویژگی ها و بررسی مزایای تلویزیونهای شهری

کاربردهای تلویزیون شهری

بحث در مورد کاربردها و مزایای انواع تلویزیون led

یک تلویزیون شهری حرفه ای باید چه آیتم های مهمی را دارا باشد؟

ضد آب باشد جهت آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون شهری  ، ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر  ، ...

رزولوشن تلویزیون شهری

تراکم تصویر با جمع پیکسل های عمودی و افقی معین می شوند و هرچه این تراکم تصویر بیشتر باشد، کیفیت افزایش می یابد.


 

نمونه کارهای تلویزیون شهری

برخی نمونه کار های انجام شده  تلویزیون LED توسط صنایع الکترونیک پارسه

 ساختار پیکسل های تلویزیون شهری ال ای دی

بررسی ساختار پیکسل ها در نمایشگرهای شهری

تاثیر تلويزيون های شهري اجاره ای در تشدید ترافیک

گاها در وقت های شلوغی شهر که خیابان ها مملو اتومبیل می باشند تلویزیون های رنتال ایندور ...

بالا رفتن اهمیت تلویزیون شهری در تهران

امروزه تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار پراهمیت می باشد زیرا تعداد صنایع تولیدی و تجاری افزایش یافته، دامنه فعالیت رقبا به هم نزدیک شده...
 

 

بانک کتاب

تماس با ما

کارخانه :   02166802885

دفترفروش : 02166089585

   09126000676 عابدی

   09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : تهران ، شادآباد ، خ 17 شهریور ، خیابان سفیدی پور(پرسی گاز)، پلاک 15

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه: