العربیة English

تلویزیون شهری ، قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری به نوع خاصی از نمایشگرهای ال ای دی اطلاق می گردد که قابلیت پخش عکس و فیلم را دارا می باشند ( 16 میلیون رنگ )

در اصطلاح به این نمایشگرها ، فول کالر گفته می شود. با توجه به اینکه این نمایشگرها عمدتا برای فضای بیرون استفاده می گردد ، برای ساخت آن ، از ماژول ها و کابینت هایی استفاده می شود که در برابر آب و ضربه کاملا محافظت شده و در برابر نور خورشید کاملا آفتابدید باشند . رزولوشن ( تراکم ) تلویزیون های شهری متفاوت بوده و بسته به سایز و ارتفاع محل نصب انتخاب می گردد.

 

تلویزیون شهری  تلویزیون شهری پارسه

 

برخی کارکردهای نمایشگرهای شهری (تلویزیون غول پیکر شهری)

1- تبلیغات محیطی  : از آنجا که ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم تبلیغات نیز باید دیجیتالی باشد . طبق آمار 30% صاحبان تلفن های هوشمند بعد از دیدن تبلیغات ویدئویی شهری جالب ، به صورت آنلاین شروع به جستجوی محصول مورد تبلیغ می کنند .

نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری در بزرگراه ها و معابر ، شیوه تبلیغاتی رایج در بیشتر شهرهای بزرگ دنیاست . تبلیغات محیطی روی ساختمان ها ، انواع نورپردازی ها ، آگهی های تصویری و نوشتاری در بزرگراه ها و معابر بخشی از زیبایی های شهری محسوب می شود .

آنچه که سبب شده تلویزیون های غول پیکر شهری امروزه به سرعت در تبلیغات شهری در جهان پذیرفته شوند ، تاثیر گذاری سریع بر مخاطبان است .

تجارب کشورهای دیگر : اين روزها كمتر كسي مي تواند تاثير مستقيم تابلوهای روان یا تلویزیون غول پیکر شهری را در فروش محصولات خود انكار نمايد.

در اروپا چندين تحقیق براي ارزيابي تأثير تابلوهاي روان انجام شده است. اين پژوهش‌ها بر اساس این بوده است  كه چه ميزان از افزايش فروش‌ها در نتيجه استفاده از تبليغات براي محصولات و خدمات بر روي چنين تابلوهايي بوده است.
نتيجه يك تحقيق كه بر روي يك شبكه تبليغات تلويزيوني در فروشگاه ASDA صورت گرفت (شعبه سوپرماركت وال مارت انگليس) حاكي از اين بود كه دو فروشگاه كه از اين شبكه تبليغي استفاده مي‌‌كردند، يازده درصد افزايش فروش داشتند.
آزمون‌هاي ديگري هم در اين باره به عمل آمده است. در سال 2004 نتيجه يك تحقيق در يك فروشگاه انگليس نشان داد كه محصولات خاصي حتي تا 45 درصد افزايش فروش داشته‌اند.
تحقيق ديگري هم كه در سال 2005-2004 در 182 فروشگاه COMPUSA به عمل آمد، نشان داد ميانگين فروش كالاهاي مورد تبليغ 29 درصد افزايش داشته است.
كارشناسان اين صنعت معتقدند افزايش فروش‌ها در موقعيت‌هاي مختلف با هم  فرق دارند ، اما حداقل ميانگين بين 10 تا 20 درصد می باشد.

2- اطلاع رسانی پیام های اضطراری : در مواقع اضطراری تلویزیون های شهری نقش مهمی در اطلاع رسانی عمومی در مورد رویدادهای جاری یا اضطراری به صورت فوری ایفا می کنند . به طور مثال در حادثه برج های دوقلوی نیویورک  ، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در سراسر کشور به تلویزیون های بزرگ خیابانی برای پخش زنده تبدیل شدند . نمایشگرهای دیجیتال شهری ، باعث خلق رسانه اطلاعاتی مدرن و جدید در خیابان ها و میادین شهرها شده اند .

3- استفاده در برنامه های امنیت عمومی : به طور مثال در جولای 2012 اطلاعات موفقیت آمیزی در مورد جستجو برای یک نوجوان گم شده در انگلستان پس از فقط یک روز عملیات با استفاده از تلویزیون های شهری بدست آمد .

4- سایر کارکردها : پخش اخبار و رویدادهای روز ، برنامه های تلویزیونی ، کنسرت ها ،همایش ها ، سمینارها ، پیام های مناسبتی ، پیام های آموزشی و فرهنگی

 

قیمت تلویزیون شهری

  • تلویزیون فول کالر  2RGB اسکن با فاصله پیکسل 20 میلیمتر :  هر متر مربع 1.800.000
  • تلویزیون فول کالر 2RGB استاتیک با فاصله پیکسل 20 میلیمتر :  هر متر مربع 2.300.000
  • تلویزیون فول کالر 3in1 با فاصله پیکسل 10 میلیمتر :  هر متر مربع 3.800.000
  • تلویزیون فول کالر RGB با فاصله پیکسل 10 میلیمتر :  هر متر مربع 4.800.000

 

 قیمت تلویزیون شهری قیمت تلویزیون شهری

 تلویزیون شهری در ترافیک

 

 

 خرید تلویزیون شهری خرید تلویزیون شهری

 

مجوز قانونی نصب تلویزیون شهری

در کشور ما مانند کلیه کشورهای دنیا نصب تابلوها یا نشانگرهای تبلیغاتی و فرهنگی در مناطق شهری بر اساس قوانین شهرداری ها صورت می گیرد. براساس آیین نامه ساماندهی تبلیغات شهری ، تابلوها به دو نوع تقسیم می شوند.

مجوز تلویزیون شهری تهران

 

تابلوهای غیر تبلیغاتی

تابلوهایی که جهت معرفی فعالیت های اماکنی می باشد که سردرب آن مکان نصب می شود. بنابراین بر اساس قانون ، تابلوهای وکلا ، پزشکان ، سردفتران ، اماکن اداری ، آموزشی ، تجاری ، خدماتی ، تولیدی و سایر موارد مشابه در این گروه قرار می گیرد.تمامی صاحبان مشاغل نام برده جهت نصب تابلو می بایست با مدارک مورد نیاز، مجوز تابلو را دریافت کنند.

تابلوهای تبلیغاتی

تمامی تابلوهایی که شامل موارد فوق نبوده و برای تبلیغات عمومی استفاده می شوند. تابلوهایی مانند بیلبوردهایی که در معابر شهری نصب شده ، تلویزیون های شهری که تبلیغات عمومی انجام می دهند و دیگر موارد مشابه جزء این گروه هستند.

با توجه به قانون ساماندهی تبلیغات شهری، موسسات و شرکت ها و کانون های تبلیغاتی می توانند، مجوز نصب و بهره برداری تلویزیون شهری برای تبلیغات عمومی دریافت نمایند که دارای شرایط ذیل باشند.

  • مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مورد نظر
  • پیروی از ضوابط و مقررات عمومی شرکتها ، کانونها و موسسات و مفاد کلی آیین نامه تبلیغات شهری
  • نداشتن بدهی به شهرداری
  • دریافت مجوز نصب تلویزیون شهری از شهرداری

پس از در نظر گرفتن شرایط، قدم نخست ارائه طرح و مدارک مورد نیاز به شهر داری است. طرح ارائه شده از 3 بخش جانمایی، سایز، شرایط کلی سرمایه گذاری  تشکیل می شود. بعد از پایان مراحل اولیه، باید از دیگر سازمان های مربوطه تأییدیه دریافت شود و بعد از تصویب طرح، مزایده انجام می شود. در این مرحله هر شرکتی که پیشنهاد بهتری ارائه دهد،برنده مزایده می شود. مرحله بعدی نوبت رسیده به بستن قرارداد که شرایط کلی با شهرداری و همچنین روش پرداخت پول توسط شرکت بهره بردار را معین می کند. اگر قرارداد بسته شد همکاری مجوز نصب و بهره برداری به وسیله شهرداری صادر می شود و شرکت بهره بردار فعالیت نصب و تبلیغاتی خود را در چارچوب ضوابط انجام دهد.

فروش و ساخت تلویزیون شهری

تولید و فروش تلویزیونهای شهری صنایع پارسه در سراسر ایران با قیمت استثنایی

 

در مورد تلویزیون شهری بیشتر بدانید

تلویزیون شهری چیست؟ چگونه کار می کند؟ چند نوع دارد ، چه کاربرد هایی دارد و ...

 

نکات خرید تلویزیون شهری

هر آنچه که باید قبل از خرید تلویزیون های شهری بدانیدتا دچار اشتباه نشوید

 

قابليتهای تلويزيون شهری تمام رنگی

تلویزیون های شهری تمام رنگی یا فول کالر Full Color چه قابلیت هایی دارند؟

 

 قطعات تلویزیون شهری

علاوه بر فروش ، قطعات تلویزیون شهری را نیز تولید می کنیم و به فروش می رسانیم

 

نمونه کارهای تلویزیون شهری

برخی نمونه کار های انجام شده  تلویزیون LED توسط صنایع الکترونیک پارسه

 

 

تلویزیون شهری چیست؟

تعریفی از تلویزیون و نمایشگرهای شهری

 

ویژگی نمایشگرهای شهری

ویژگی ها و بررسی مزایای تلویزیونهای شهری

 

ساختار پیکسل های تلویزیون شهری ال ای دی

بررسی ساختار پیکسل ها در نمایشگرهای شهری

 

کاربردهای تلویزیون شهری

بحث در مورد کاربردها و مزایا

روش  راه اندازی تلویزیون شهری

آیا می دانید تلویزیون های غول پیکر ال ای دی چگونه راه اندازی می شوند؟

 

تعریفی از تلویزیون غول پیکر شهری

تعریفی از تلویزیون و نمایشگرهای شهری

 

 

یک تلویزیون شهری حرفه ای باید چه آیتم های مهمی را دارا باشد؟

ضد آب باشد جهت آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون شهری  ، ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر  ، ...

 

در مورد کیفیت تلویزیون شهری

ماژول و کنترلر و منبع تغذیه و کابینت مهمترین اجزاء هنده تلوزیون ها می باشند. و کیفیت تلوزیون به کیفیت این قطعات بستگی دارد. در مورد ماژول هم تراکم و هم کیفیت LED های آن بر کیفیت تلویزیون تاثیر دارد.

بالا رفتن اهمیت تلویزیون شهری در تهران

امروزه تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار پراهمیت می باشد زیرا تعداد صنایع تولیدی و تجاری افزایش یافته، دامنه فعالیت رقبا به هم نزدیک شده واگر تبلیغات نکنیم از صحنه رقابت حذف می شویم. بهره گیری از تلویزیون های تبلیغاتی و اطلاع رسانی دیجیتال ...

 

رزولوشن تلویزیون شهری

تراکم تصویر با جمع پیکسل های عمودی و افقی معین می شوند و هرچه این تراکم تصویر بیشتر باشد، کیفیت افزایش می یابد.
منبع: digitalpanel.ir

تاثیر تلويزيون های شهري اجاره ای در تشدید ترافیک

گاها در وقت های شلوغی شهر که خیابان ها مملو اتومبیل می باشند تلویزیون های رنتال ایندور باعث افزایش ترافیک می شوند.
 

 

 

 

تماس با ما

کارخانه :   02166802818

دفترفروش : 9-02166056807

   09126000676 عابدی

دفترفروش : 09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : تهران ، شادآباد ، خ 17 شهریور ، خیابان سفیدی پور(پرسی گاز)، پلاک 15

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه:


طراحی وب

برنامه نویسی وب سایت طراحی وب سایت طراحی سایت معرفی فروشگاهی وبسایت آموزشی و پر محتوا و سایت های پویا و پنل مدیریت

طراحی وب

 

تابلو روان

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد تابلو روان تابلوهای تبلیغاتی ای می باشند که اطلاعات کسب و کار شما را در دید عموم قرار می دهند و موجب رونق کسب و کار شما می گردند.تابلو روان ها به دلیل متحرک بودنشان و جذابیت برای مشتری ها امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و این تابلو روان ها جای تابلو های قدیمی را گرفته اند. انواع تابلو روان : تابلو روان ها دارای انواع گوناگون زیر می باشند : تابلو روان تک رنگ تابلو روان سه رنگ تابلو روان هشت رنگ تابلو روان فول کالر

مزیت های تابلو روان چیست

تابلو روان نسبت به تابلو های دیگر یا همان تابلو های قدیمی دارای مزایایی می باشد که در زیر به مزایای تابلو روان می پردازیم : تابلو روان ها دارای قدرت زیاد نمایش و شدت نور بالاتری می باشند بر خلاف تابلوهای قدیمی که دارای مصرف زیاد می باشند از ال ای دی برای تولید نور استفاده می کند بنابراین دارای نور دهی زیاد می باشند همچنین تابلو روان ها دارای مصرف بسیار کم هستند و به دلیل مصرف کمشان آن ها را می توان روشن گذاشت. تابلو روان ها به دلیل استفاده کردن از ال ای دی ها و کم مصرف بودنشان دارای بازدهی بالایی نیز می باشند. تابلو روان ها به دلیل استفاده از ال ای دی ها به ولتاژ بسیار کمی نیاز دارند و با ولتاژ کم نور های پر قدرتی را تولید می نمایند. تابلو روان ها دارای عمر مفید بالایی می باشند زیرا لامپ های ال ای دی به کار رفته در تابلو های روان دارای عمر مفید بالایی می باشند. همچنین تابلو روان ها دارای قابلیت برنامه ریزی نرم افزاری می باشند و به وسیله کامپیوتر با قرار دادن تصاویر گرافیکی و همچنین متن ها جذابت آنها را دوچندان نمود در نوع جدید تابلو های روان کافیست از طریق وصل شدن به کیبرد دستورات را همزمان بگیرند و روی تابلو روان به نمایش بگذارد. تابلوهای روان از خودشان ایجاد گرما نمی کنند و به خاطر اینکه ال ای دی ها دارای حرارت کمتری نسبت به دیگر لامپ ها می باشند از این نوع لامپ در ساخت تابلو روان ها استفاده می گردد. تابلو روان ها مانند دیگر تابلوهای پر مصرف نور های مضر مانند مادون قرمز از خود پخش نمی کنند و بنابراین از خود ضرری ندارند.

منبع: digitalpanel.ir