العربیة English

معضل واردات ماژول های بی کیفیت چینی

واردات بی‌رویه اجناس چینی به تولیدات داخلی ضربه وارد کرده، البته این روند ناخوشایند در دولت یازدهم کاهش یافته است.این گفته کارشناسان و تولیدکنندگان داخلی است که به‌دلیل قیمت تمام‌شده بالا، توان رقابت با قیمت‌های ارزان اجناس چینی را ندارند. مگر اینکه کیفیت تولیدات خود را تا حد کیفیت این اجناس کاهش دهند. مردم نیز به‌دلیل قدرت خرید کم به اجناس چینی روی آورده‌اند و تولیدات داخلی در بازار داخلی دچار مشکلاتی شده است.
بسیاری از تولیدکنندگان در دولت سابق خواهان کاهش ارز و تثبیت قیمت دلار بوده و معتقد بودند قیمت بالای ارز به روند تولید آنها ضربه وارد می‌کند و توان رشد و پیشرفت را از آنها می‌گیرد. اما برخی از کارشناسان نظری متفاوت با این تولیدکنندگان دارند.

به گزارش باشگاه شبانه، محمدرضا داوری، بیان کرد: در حال حاضر شرایط فضای کار از الگوی اسلامی فاصله‌ی زیادی دارد و عواملی چون تامین اجناس بی‌کیفیت از کشور چین و همچنین استفاده از نیروی کار اتباع خارجی در نابسامانی شرایط کنونی نقش بسزایی دارند.

مشاهده شده برخی از افراد سود جو با وارد کردن ماژول های بی کیفیت و ماژول های اسقاطی (رد خاج) از کشور چین باعث وارد شدن لطمه شدید به این صنعت در ایران شده اند

بعضی از افراد سود جو با وارد کردن ماژول های بی کیفیت و ماژول های اسقاطی (رد خاج) از کشور چین باعث وارد شدن لطمه شدید به این صنعت در ایران شده اند و تولید کننده های تابلوهای روان LED  را دچار چالش های بسیار و ضررهای غیر قابل جبرانی کرده اند و باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان به این محصول شده اند .

خریداران قطعات تابلوروان LED  و مشتریان محترم لطفا در خرید خود دقت فرمایئد تا مورد استفاده این افراد سود چو قرار نگیرید.


لیست اخبار

تماس با ما

کارخانه :   02166802885

دفترفروش : 9-02166056807

   09126000676 عابدی

   09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : تهران ، شادآباد ، خ 17 شهریور ، خیابان سفیدی پور(پرسی گاز)، پلاک 15

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه:


طراحی وب

برنامه نویسی وب سایت طراحی وب سایت طراحی سایت معرفی فروشگاهی وبسایت آموزشی و پر محتوا و سایت های پویا و پنل مدیریت

طراحی وب سایت

حال به معرفی کلاس ها و آزمون های زبان می پردازیم.آزمون msrt که به آزمون زبان وزارت بهداشت نیز معروف است. آزمون mhle که امروزه توانسته طرفداران زیادی را در میان آزمون های زبان به خود جذب کند.آزمون تولیمویا همان آزمون tolimo که برای افرادی است که می خواهند مدرک خود را بگیرند. تولیمو از آزمون های معتبر زبان است.آزمون gmat یا جی مت و در آخر آزمون زبان mche مختصرا آزمون mche که به آن msrt هم می گویند.آزمون زبان وزارت بهداشت از سوی دیگر آزمون gre را به شما معرفی کردیم.