العربیة English

ویژگی ها و فواید تابلو های روان LED

مصرف برق پایین led

می شود این تابلو ها را دو روز روشن بذارید باز هم مصرف برق حدودا 60% تا 80% از سایر تابلوها کمتر می باشد.

شدت نور زیاد تابلو ها

برای تولید نور به جای نورهای نئون ، فلکس ، مهتابی و... از لامپ های LED استفاده می شود. به این دلیل است که شدت نوردهی زیاد دارند.این تابلو ها در تابش نور آفتاب نیز تصویر را به خوبی نمایش می دهند. بنابراین از این تابلوها جاهایی که احتیاج به نور متمرکز است مثل فروشگاه ها، استفاده می شود.

عدم ایجاد گرما در محیط

لامپ های LED حرارت بسیار کمتری به نسبت سایر لامپ ها دارد و بهمین خاطر تابلو روان LED که از لامپ های LED استفاده می کنند گرما و حرارت بسیار کمی در محیط ایجاد می کنند و بهمین خاطر می توان از آنها در محیط های بسته به راحتی استفاده نمود.

عمر مفید بسیار بالای تابلو های روان

یکی از مزیت های این تابلو ها  این است که لامپ های LED بین 40.000 تا 60.000 ساعت عمر مفید دارند.در حالی که لامپ های نئون بین 20.000 تا 30.000 ساعت و لامپ های فلوئورسنت که بین 1000 تا 15000 عمر مفید دارند.

قابلیت برنامه ریزی

توسط کامپیوتر به شکل نرم افزاری برنامه ریزی می شود و می شود تصاویر و متن های دلخواه را در حافظه ذخیره کند.

 ولتاژ کارکرد بسیار پایین

با مصرف ولتاژ کم، نور بسیار زیادی تولید می شود و کارکرد لامپ های ال ای دی چنان با ولتاژ پایین است که می شود آن ها را با باتری خارج از شبکه برق روشن کرد حتی با باطریهای خورشیدی نیز روشن می شوند.

عدم تابش پرتوهای مضر

هیچگونه تابش مضر برای افراد گوناکون ندارد و خطرساز نیست زیرا نور لامپ های LED شامل پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز نمی باشد.


لیست اخبار

تماس با ما

کارخانه :   02166802885

دفترفروش : 9-02166056807

   09126000676 عابدی

   09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : تهران ، شادآباد ، خ 17 شهریور ، خیابان سفیدی پور(پرسی گاز)، پلاک 15

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه:


طراحی وب

برنامه نویسی وب سایت طراحی وب سایت طراحی سایت معرفی فروشگاهی وبسایت آموزشی و پر محتوا و سایت های پویا و پنل مدیریت

طراحی وب سایت

حال به معرفی کلاس ها و آزمون های زبان می پردازیم.آزمون msrt که به آزمون زبان وزارت بهداشت نیز معروف است. آزمون mhle که امروزه توانسته طرفداران زیادی را در میان آزمون های زبان به خود جذب کند.آزمون تولیمویا همان آزمون tolimo که برای افرادی است که می خواهند مدرک خود را بگیرند. تولیمو از آزمون های معتبر زبان است.آزمون gmat یا جی مت و در آخر آزمون زبان mche مختصرا آزمون mche که به آن msrt هم می گویند.آزمون زبان وزارت بهداشت از سوی دیگر آزمون gre را به شما معرفی کردیم.