العربیة English

دفتر فروش مرکزی:   66089585 (021)      09120211695

کارخانه:   66802885 (021)      09126000676 عابدی

اجاره تابلو بیلبورد در تهران

بیلبورد ( آگهی نما)

تابلوی بزرگی که فضای مناسبی جهت نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا قرار می دهد. در اصل قابل نصب در هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی داشته باشد، می باشد. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده ‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و قابل دیدن از فاصله های دور می باشد.در اصل مجموعه‌ای از تصاویر بزرگ هستند، بعضی از آنها مضحک، برخی کمی عجیب و غریب و گاهی هم کنایه آمیزند. ما به عنوان بیننده دیدگاه‌های متفاوتی نسبت به هر آگهی‌ نما داریم.

قرن بیستم و تحولات تبلیغاتی

 صنایع و شرکت‌های بزرگ برای تبلیغ کالاهای خود در بازرارهای داخلی، از بیلبورداستفاده گسترده ای کردند و تصاویر بزرگ و جذاب از خمیردندان و صابون گرفته تا انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها، بر روی بیلبوردها ظاهر شدند. در دوران جنگ، از این تابلو ها جهت بسیج نیروها و دفاع از کشور و شعارهای وطن پرستانه استفاده می‌شد و در دوران آرامش، تابلو ها به تبلیغات دست آورد ها و مطالبی جهت بهبود بخشیدن به زندگی اختصاص یافته اند.

وضعیت امروزی

امروزه به کمک فناوری دیجیتال، تابلوهای دست‌نویس و نقاشی‌شده، جای خود را به تصاویر دیجیتالی داده که بر روی هر نوع سطح ممکن، چاپ و نصب می‌شوند. این تصاویر در همه جا از جمله: بدنهٔ اتوبوس‌ها، کیوسک‌ها، سردر مغازه‌ها، بدنهٔ تاکسی‌ها، داخل فروشگاه‌های بزرگ و فرودگاه به چشم می‌خورند.

از نخست تاکنون، بشر از تابلوی آگهی در شکل و اندازه مختلف برای پیدا کردن بازاری برای کالاهای مادی و معنوی خود جهت کسب سود بوده و این کار باعث بهبود بسیاری از جنبه‌های زندگی شده‌ است. این تابلو ها تبدیل به یکی از محبوب‌ ترین وسایل اطلاع رسانی شده‌اند.این محبوبیت یا به دلیل مخاطب بیشتر و قیمت کمتر نسبت به سایر تبلیغات یا به دلیل گذرانده شدن وقت مردم در خودروها و تردد در خیابان‌ها می باشد.

اجزا تشکیل دهنده

فونداسیون: در زیر زمین قرار می گیرد و وظیفه نگهداری وزن کل سازه را دارد.

پایه: صفحه نگهدارنده بر روی آن سوار میشود و برای ارتفاع  تابلو روان استفاده میشود.

صفحه نمایش آگهی: فریم نگهداری آگهی یعنی همان قسمت پشت بیلبورد است.

رویه تابلو: برای نصب آگهی استفاده میشود و سطحی صاف و یکدست دارد.

سیستم نور پردازی: ازپرژکتور یا لامپ مهتابی استفاده می شود. 

کلیپس و سپری: بنررا بر روی بیلبورد صاف نگه می دارد یعنی بنر را می کشد تا صاف باشد.

آگهی: این بخش همواره تغییر میکند و آگهی های مشتریان برروی آن نصب میشود. معمولا به شکل بنر، فلکسی یا استیکر است.

انواع

  1.  در مکان‌های بزرگ مانند بزرگراه‌ها، اغلب مستطیل شکل می باشند.
  2.  در پیاده‌روها قطعه شان عمودی است، زیرا فضا کم می باشد.
  3.  در راهروها یا آسانسورها و... برای کاربرد های مختلف نصب می شود.

کاربرد

بیلبورد ها به مردم به خصوص مسافرین غریبه و خسته کمک می‌کنند تا مکانی برای غذا خوردن، خوابیدن یا تهیه بنزین پیدا کنند. بزرگراه های متعدد ، مسافت های زیاد و مناطق غیر مسکونی بین شهری، به وجود این تابلوها نیاز دارند.

از سمتی دیگر تابلوهای تبلیغاتی، به بسیاری از شرکت‌ ها و دارندگان صنایع مختلف کمک می‌کنند و وجود این تابلوهای بزرگ، برای شرکت‌ها و تجارت‌های تازه تأسیس که نمی توانند هزینهٔ تبلیغات تلویزیونی پرداخت کنند، بسیار مفید بوده است.بیلبورد؛ در برابر هزینه تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و مؤثر نبودن تبلیغات مجلات و روزنامه‌ها، می‌تواند با هزینه کمتر، بیشترین مخاطب و بیشترین تأثیر را دارد.


لیست اخبار
بانک کتاب

تماس با ما

کارخانه :   02144791700

دفترفروش : 02166089585

   09126000676 عابدی

   09120211695

   info@parseelectronic.com

کارخانه : جاده مخصوص کرج ، بعد از ۴ راه ایران خودرو ، نبش خ احد ، پ ۶

دفتر فروش مرکزی : آزادی ، تقاطع حبیب اللهی پ 469 ، طبقه دوم

عضو خبرنامه شوید
ایمیل:
همراه: